Radikali traže smenu Vesne Živković!

Radikali traže smenu Vesne Živković!

Komentari su isključeni na Radikali traže smenu Vesne Živković!
Dejan Marinković, SRS Kruševac
Dejan Marinković, SRS Kruševac

– Gradski odbor Srpske radikalne stranke zahteva od gradskih vlasti da hitno smene Vesnu Živković sa mesta direktorke Dečje ustanove “Nata Veljković”! Ono što se dogodilo na Slobodištu je neoprostivo. Organizatori su znali da se sprema nevreme, ali ništa nisu preduzeli da se spreči haos i horor. Deca Kruševca nisu zaslužila da se neko zbog političkih poena iživljava nad njima i rizikuje njihove živote. Jedine koji zaslužuju pohvale u ovoj tužnoj priči su vaspitačice koje su štitile decu. – kazao je na press konferenciji Dejan Marinković, potpredsednik Gradskog odbora SRS.

Marinković je podsetio da se na Slobodištu, u trenutku kada je počelo nevreme, zadesilo 900 dece i 5.000 gledalaca, a da su, zbog radova na Bruskom putu, njihovi automobili bili parkirani 800 metara daleko.

– Svi znamo da je Vesna Živković kadar SNS. Ona je u poslednjih nekoliko godina više puta bila tema naših konferencija zbog zapošljavanja po rodbinskim vezama, maltretiranja volontera, preskupo plaćenih kostima za decu… Ovakvom ponašanju Vesne Živković se mora stati na put. To što je kadar SNS i prijateljica Bate Gašića ne daje joj za pravo da se ponaša tako bahato. – dodaje Marinković.

Radikali podsećaju da najnoviji socijalni program u “14. oktobru” nije upisalo samo 35 radnika.

– Više puta smo upozoravali da će “14. oktobar” otići u stečaj i sada se to realizuje. Vučić i Gašić uništavaju kruševačku privredu. Na svu sreću, budi se svest građana. SRS ima sve više novih, mladih članova. Vojislav Šešelj je probudio Srbiju. Svim strankama je rejting u padu, jedino nama raste. Prema istraživanju urađenom za SNS radikali imaju podršku 20 odsto biračkog tela. Mi se ozbiljno spremamo za izbore na svim nivoima. – uverava Dejan Marinković, dodajući da SRS u Kruševcu na izborima očekuje izmedu 20 i 23 odsto glasova.

Rasinski parlament

Povezani sadržaji

Predizborni skup SRS u nedelju na platou ispred Doma sindikata!

Komentari su isključeni na Predizborni skup SRS u nedelju na platou ispred Doma sindikata!

Tribina podrške Vojislavu Šešelju

Komentari su isključeni na Tribina podrške Vojislavu Šešelju

Politički život u Kruševcu ne postoji

Komentari su isključeni na Politički život u Kruševcu ne postoji

Радикали поручују “И Косово и Русија!”

Komentari su isključeni na Радикали поручују “И Косово и Русија!”

Istraživanje Centra za demokratiju i razvoj: Za SNS bi glasalo 43,5 odsto birača!

Komentari su isključeni na Istraživanje Centra za demokratiju i razvoj: Za SNS bi glasalo 43,5 odsto birača!

Radikali traže ostavku direktorke PU „Nata Veljković“

Komentari su isključeni na Radikali traže ostavku direktorke PU „Nata Veljković“

Konferencija za medije u SRS

Komentari su isključeni na Konferencija za medije u SRS

Duvnjak: “Tomislav Nikolić hoće da se reši Gašića!”

Komentari su isključeni na Duvnjak: “Tomislav Nikolić hoće da se reši Gašića!”

“Naprednjaci da smene Tasića!”

Komentari su isključeni na “Naprednjaci da smene Tasića!”

Konačni rezultat: SNS 158, SPS 44, DS 19, NDS 18, MANJINE 11

Komentari su isključeni na Konačni rezultat: SNS 158, SPS 44, DS 19, NDS 18, MANJINE 11

Create Account



Log In Your Account



Skip to content